Zobrazit online verzi
 
Newsletter České asociace cheerleaders, o.s.
 
 
 
 

Vážení trenéři,
Vážení cheerleaders,

vítáme vás v sezóně 2019/2020 a přinášíme vám kompletní nabídku školicích akcí pořádaných Českou asociací cheerleaders, z.s. Ke zdokonalení svých teoretických i praktických cheer dovedností, znalostí a profesionálnímu růstu nejen ve sportovní oblasti cheerleading můžete využít několik různorodých školicích akcí, ze kterých si jistě vyberete!

Všechny školicí akce, ať praktické či teoretické, jsou nově zahrnuty do bodovacího systému celoživotního vzdělání trenérů cheerleadingu v rámci programu Coach University ČACH. Více informací o tomto programu naleznete zde Coach University obecné informace

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Stunt Camp
 

Letošní praktický stunt camp pro aktivní cheerleaders, který se bude konat 5. 10. 2019, povedou instruktoři ze Slovinska, a to Ingrid Sever a Ambrož Remškar. Ingrid je pro české cheerleaders dobře známá, neboť v minulosti a i v nadcházející sezóně bude spjata s českým seniorským reprezentačním týmem. Její zkušenosti i s Ambrožem si tedy nenechte ujít!

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Tumble Camp
 

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní sportovce/cheerleaders. Camp se bude konat hned na začátku sezóny v neděli 6. 10. 2019 v gymnastické tělocvičně v Praze, Na Balkáně. Camp povedou zkušené gymnastky a trenérky Lenka Vasilevová a Petra Vandělíková společně s instruktory a trenéry z místního žižkovského gymnastického klubu.

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Judges Scoring Clinic
 

12. 10. 2019 se již podruhé bude konat Judges Scoring Clinic. Jedná se o jednodenní školení vhodné pro začínající porotce, porotce zkušené, ale i pro trenéry a choreografy, které vám odkryje taje „pohledu z druhé strany“. Pokud se budete chtít stát certifikovaným českým porotcem ČACH, je nutné se zúčastnit celého dne včetně závěrečného písemného testu. V případě splnění všech podmínek pro udělení certifikátu Vám bude vystavena Certifikace pro českého porotce ČACH. Školením vás bude provázet opět Petra Žáková.

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Tumble Day for Coaches
 

Akrobacie a gymnastika je nedílnou součástí cheerleadingu. Mnoho trenérů však stále v této oblasti nemá dostatečné zkušenosti či jistotu ve správných technikách průprav, dopomoci a vedení akrobatického tréninku. Přinášíme vám další letošní novinku - den plný akrobacie jsme pro vás připravili na 13. 10. 2019 v Brně, a to za podpory a spolupráce se Spirit Cheer Shopem a Air-Track.cz.

Během celého dne se Vám bude věnovat velice zkušená lektorka gymnastiky Mgr. Tereza Krakovská.

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Dance Conference
 

V této sezóně vám chceme nabídnout nový formát tanečního školení, a to komplexní intenzivní celodenní konferenci pro trenéry, jako znáte ze zahraničí. Dance Conference je určena pro členy ČACH i účastníky z jiných zemí. Školení bude probíhat v anglickém jazyce. Nabízíme vám další skvělou příležitost potkat se s Tonym Hodgesem, velice zkušeným tanečníkem, trenérem, choreografem a porotcem Cheer a Performance Cheer. Dance Conference se bude konat 9. 11. 2019 v Praze a bude obsahovat velmi detailní a praktické informace pro trenéry všech performance stylů.

Na tuto taneční konferenci bude další den navazovat možnost privátních lekcí s Tonym!

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Cheer Levels Clinic
 

Cheer Levels Clinic je odborné školení, které se bude konat 16. a 17.11. 2019 v Praze. Školení je určené pro trenéry a choreografy sportovního cheerleadingu. Obsahem jsou cheer levely 1-6, aktualizace pravidel pro letošní sezónu a upřesnění pojmů v cheerleadingu. Důraz bude kladen na nejen základy a obecná pravidla, ale zejména pak na detaily jednotlivých Levelů. Využijte toto jedinečné školení vedené v českém jazyce! Školení opět povede Petra Žáková, členka Komise pro bezpečnost a pravidla ČACH, taktéž Komise pro strategický rozvoj a zkušená trenérka a ICU Safety porotkyně (CZCN, ECU Europeans, ICU Worlds atd.).

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
Trenér Licence Cheer C
 

Pátý ročník “Trenér licence Cheer C” proběhne o víkendech 11., 12., 17. 18. a 19. 1. 2020 v Praze.

Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství cheerleadingu, kvalitně se vzdělávat ve vedení tréninků a své zkušenosti poté předávat dál svým svěřencům. Tento kurz je základem pro získávání vyšších navazujících licencí.

 
Více informací naleznete zde...
 
 
 
První pomoc ve sportu
 

Školení pro trenéry a asistenty trenérů První pomoc ve sportu - specializace cheerleading je  organizované ve spolupráci s Červeným křížem se bude konat 7. 3. 2020. Toto školení je povinnou součástí licence třetí třídy trenér cheerleadingu (Trenér licence Cheer C).

Jedná se o školení trenérů cheerleadingu za účelem zajištění bezpečnosti při trénincích a sportovních aktivitách a zajištění podání odborné první pomoci v případě zranění či jiného poškození zdraví.

 
Více informací naleznete zde...
 
 
SOUTĚŽE, které vás v této sezóně čekají:
 

Basta Cheer Cup, 7. 12. 2019 - Ústí nad Labem

Sparkling Cheer Cup, 14. 12. 2019 - Hradec Králové

Evolution Cheer Battle, 25. 1. 2020 - Praha

Prague Cheer&Dance Open, 21.-22. 3. 2020 - Praha

NJ Cheer Open, 4. 4. 2020 - Ostrava

United Cheer Cup, 1. 5. 2020 - Černošice

Pardubice Cheer Open, 9. 5. 2020 - Pardubice

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu, 6. 6. 2020 - Praha

Finále České národní cheer ligy - 20. 6. 2020 

Více informací naleznete zde...
 
 
 

Budete-li mít jakékoliv dotazy ke školicím akcím, kontaktujte nás prosím na emailu barbora.schejbalova@cach.cz.

Těšíme se na vás!

 
 
Pokud si již nepřejete dostávat tento email, odhlašte se zde.
Copyright © 2020 Česká asociace cheerleaders, o.s.