Zobrazit online verzi
 
Newsletter České asociace cheerleaders, o.s.
 
 
Newsletter Červen 2020
 

Přinášíme vám další vydání pravidelného informačního Newsletteru určeného pro zástupce členských klubů ČACH a trenéry.

Konečně se aktuální situace zlepšuje a každý týden se rozvolňují další a další opatření a my můžeme zase společně trénovat! :-) Červnové vydání newsletteru ČACH tak přináší více optimistických zpráv, přehled blížících se termínů pro přihlášení, informací, a dalších sdělení a zajímavostí ze sportu a cheerleadingu v ČR i ve světě! 

Věříme, že tyto Newslettery jsou pro vás vhodným a oblíbeným periodikem z prostředí cheerleadingu. Vaše příspěvky a články do dalších vydání jsou vítány!

 
 
 
Co nás (ne)čeká?
 

červen                 NJ Cheer Open - Virtual
2. 6. 2020            Zasedání Výkonného výboru ČACH
6. 6. 2020            Mistrovství ČR - ZRUŠENO
10. 6. 2020          Zasedání předsedů svazů ČUS
11. 6. 2020          Zasedání Výkonného výboru ČACH
18. 6. 2020          Zasedání sekretářů ČUS
20. 6. 2020          Mistrovství ČR malých divizí - ZRUŠENO
20. 6. 2020          Pardubice Cheer Open - ZRUŠENO
24. 6. 2020          Valná hromada ČUS
29. 6. 2020          ECU Ordinary General Assembly 2020 
30. 6. 2020          Zasedání Výkonného výboru ČACH

 
 
 
Nepropásněte!
 

Jsme rádi, že po ukončení nouzového stavu a dalším uvolnění vás můžeme pozvat na některé akce, které nás v poměrné blízkém čase čekají!

do 4. 6.       zašlete dotazník k účasti na programu Trenér Licence Cheer B
do 15. 6.     se nezapomeňte přihlásit na letní Cheer Tábor v Cheznovicích
do 26.6.      se přihlašte na NJ Cheer Open Virtual
do 30. 6.     zvýhodněná cena pro přihlášky na Dance Summer Camp v Liberci
do 30. 6.     se můžete přihlašovat na Czech Cheer Summer víkend v Nehvizdech

 
 
Bylo nebylo...
 

5. 5. 2020            Zasedání Výkonného výboru ČACH
8. 5. 2020            United Cheer Cup - ZRUŠENO
20. 5. 2020          Zasedání Výkonného výboru ČACH
21. 5. 2020          Zasedání sekretářů ČUS
21. 5. 2020          Zasedání pléna ČOV
23.-24. 5. 2020    Elite Championship - ZRUŠENO
30.-31. 5. 2020    Elite Championship - ZRUŠENO

 
 
CHEERxeso
 

Líbilo se vám CHEERxeso s kluby - s fotkami všech českých klubů ze sezóny 2019/20? Máme tu pro vás další, tentokrát s cheer slogany. Vytiskněte si, vystřihněte a hrajte! 

Sdílejte se svými přáteli zážitky a označte nás na IG cach_life, jak hraješ s hastagem #cheerxeso2020!

 
 
Stáhni si pexeso zde...
 
 
Video projekt NSA #sportemprotiviru
 

DĚKUJEME za český cheerleading Teamu Czech Republic a klubům A-Styl Dragons cheerleaders, Join New Spirit Allstars a Prague Eagles Cheerleaders, kteří se zapojili do projektu Národní sportovní agentury a zveřejnili svá metodická a tréninková videa v rámci projektu #SportemProtiViru. Tím se zasloužili o prezentaci a propagaci sportovního odvětví cheerleading u české odborné veřejnosti.

Všechna videa naleznete na youtube a webu Národní sportovní agentury.

Přejít na videa...
 
 
Plán sezóny 2020/21
 

Prezentovaný plán nadcházející sezóny na únorovém Setkání trenérů doznal některých nutných změn a aktualizací. Aktuální znění tohoto plánu na sezónu 2020/21 naleznete na našem webu.

O případných změnách či aktualizacích vás budeme co nejdříve informovat.

Přejít na celý Plán sezóny ...
 
 
Věkové skupiny a otevírané kategorie 2020/21
 

Při plánování nové sezóny nezapomeňte na novou strukturu věků a pojmenování věkových skupin - Baby, Tiny, Mini, Youth, Junior, Senior.

Tabulku s přehledem otevíraných divizí a dokument s popisem novinek pro příští sezonu naleznete na cach.cz (sekce Novinky) a ve vašich e-mailových schránkách ze dne 3. 3. 2020.

 
 
Přejít na celý článek ...
 
 
Trenér Licence Cheer B
 

Do svých e-mailů jste již obdrželi veškeré informace k prvnímu ročníku trenérských licencí tzv. II. třídy, tedy licence Cheer B. Znáte již finální termíny, přesnou obsahovou náplň hodin včetně hodinové dotace.

Chystáte se posunout své znalosti nejen v oblasti cheerleadingu opět o kus výše? Pak nám, prosím, nezapomeňte vyplnit a odeslat závazný dotazník, a to nejpozději do 4. 6. 2020.

Licence probíhají ve spolupráci s ISV (“Institut Sportovního Vzdělávání”) a FTVS (“Fakulta tělesné výchovy a sportu”). ČACH finančně podpoří každý klub částkou 2000,- Kč na jednoho účastníka za klub a 500,- Kč na každého dalšího.

 
 
Vyplňte dotazník zde ...
 
 
Reprezentace - Team Czech Republic
 

Mistrovství světa ICU Worlds 2020 bylo definitivně zrušeno a přesunuto na rok 2021. Ani v době karantény jsme však nezaháleli! Vytvořili jsme pro vás společně s trenéry sestřihy z proběhlých tréninků a natočili metodická videa, která můžete shlédnout na webových stránkách Národní Sportovní Agentury. 

Aktuálně také probíhá TCR Challenge na našem IG a FB, tak neváhejte a se svými sportovci se k této výzvě připojte. Samozřejmě jsou v procesu též přípravy na novou sezónu.

Nově spouštíme projekt Dance reprezentačního týmu, jehož trenérku Lauru, skvělou tanečnici a trenérku, budete moci vidět již na letním Dance Summer Campu, který velmi doporučujeme jako přípravu na podzimní Dance tryout.

 
 
Přejí na videa ...
 
 
NJ Cheer Open Virtual
 

Před časem jsme vám avizovali plán uskutečnění virtuální soutěže NJ Cheer Open a je to tu! Vzhledem k tomu, že již většina klubů zahájila týmové tréninky a situace je tomu příznivá, organizátor NJ Cheer Open právě rozjíždí otevřený virtuální pohár v soutěžním cheerleadingu. Soutěž je určena členům ČACH a dalším českým i zahraničním zájemcům.

Termín: 1. - 26. 6. 2020

Místo: ON-LINE

A jak bude letošní NJ Cheer Open probíhat? Kdykoliv v uvedeném termínu, tedy v průběhu června, nejpozději však 26. 6. 2020, zašlete své video dle vámi vybrané a otevírané divize, do které se zaregistrujete přes ERS2. Podrobné informace včetně karty soutěže a dalších detailů naleznete na odkazu níže. Neváhejte a zúčastněte se této virtuální soutěže!

 
 
Veškeré informace naleznete zde ...
 
 
Dance Summer Camp
 

Již víte, že jsme pro vás na letošní léto  připravili taneční dvoudenní víkendový kemp zaměřený na performance styly a techniky. Kemp se bude konat o víkendu 15. a 16. 8. 2020 a hlavním obsahem budou základní a pokročilé taneční techniky toček a skoků, správné performance protahovací, kondiční a akrobatické prvky. Celý víkend bude věnován zejména na pom a jazz techniku soutěžní sestavy. Kompletní školení je též považováno za skvělou přípravu před podzimním tryoutem do reprezentačního Dance Teamu Czech Republic.

Hlavní trenérkou tohoto školení bude Laura Slana, která bude trenérkou reprezentačního Dance Teamu. Letní kemp s ní povede ještě Karmen Gerič.

 
 
Více informací na stránce akce …
 
 
Czech Cheer Summer
 

Druhý ročník letní akce v Nehvizdech má povolení ke startu. Zarezervujte si v kalendáři datum 1. - 2. 8. 2020, připravte sportovní oblečení a obuv, dobrou náladu a doražte.

Jako minulý rok je pro vás připravené tréninkové místo o letních prázdninách na jeden víkend, kde se můžete sejít, potrénovat, popovídat, vidět se i jinak než v hale a na soutěži. 

No a že se ti nechce trávit víkend jen cheerem? Nevadí, je nachystané překvapení na večerní program. Neváhejte a doražte!

Pokud se chcete rovnou přihlásit, klikněte na přihlášku. Pro více informací klikni na odkaz níže.

 
 
Více informací naleznete zde...
 
 
Jak probíhal finanční audit
 

Výběrové řízení proběhlo na podzim 2019, ihned po VH ČACH. Samotný audit se naštěstí podařilo realizovat ještě před vyhlášením nouzového stavu spojeného s virovým onemocněním COVID - 19.

Detaily k výběrovému řízení, průběhu auditu i zprávu auditora již obdrželi zástupci klubů do svých e-mailových schránek. Stěžejní informace naleznete nyní i na webu ČACH v novinkách.

Závěrem auditu byl vysloven výrok nezávislého auditora:

"Podle našeho názoru účetní závěrka podává věrný a poctivý obraz aktiv a pasiv organizace Česká asociace cheerleaders, z.s. k 31. 8. 2019 a nákladů a výnosů a výsledku jejího hospodaření za rok končící 31. 8. 2019 v souladu s českými účetními předpisy."

 
 
Přejít na celý článek ...
 
 
Legislativní poradna ČUS - Vrácení zaplacených záloh
 

Česká Unie Sportu vydává každý měsíc Zpravodaj ČUS. Tentokrát bychom vám doporučili článek z legislativního okénka, který se týká vrácení zaplacených záloh. Téma, se kterým se nyní potýkáme všichni, a to z obou stran poskytované služby.

 
 
Přejít na Zpravodaj ČUS
 
 
Zápisy Výkonného výboru
 

Pokud chcete sledovat průběžné dění a jednání Výkonného výboru ČACH, můžete nahlížet do on-line verze zápisů ze schůzí VV. Naleznete je na webu cach.cz v sekci Dokumenty.

Přejít na zápisy ...
 
 
Archiv Newsletterů
 

Uteklo vám nějaké předchozí vydání Newsletteru?
Potřebujete dohledat nějaký článek nebo se podívat znovu na užitečné informace? 
Navštivte náš Archiv na webu, kde si jej můžete kdykoliv znovu pročíst.

Přejít na Archiv Newsletterů
 
 
 
KRÁSNÝ DEN DĚTÍ VŠEM!!!
 

Ať jsou červnové dny plné slunce, energie a prima času s vašimi svěřenci i rodinou!

Stále pevné zdraví všem přeje Výkonný výbor ČACH

 
 
 
Pokud si již nepřejete dostávat tento email, odhlašte se zde.
Copyright © 2021 Česká asociace cheerleaders, o.s.